پرده اخر نمایش خلخت ادمی

به عقیده من مردن انسان هیچ دیدن ندارد .خصوصا اگر مادر ادمی باشد.من ان روز ساعاتی شاهد این کار بودم .قلمم عاجز از بیان ان لحضات است .پیر زنی که در سلامتیش برای خودش کسی بود . از میان فقر و تنگدستی و نداری توانسته بود خانواده ای را با همسر وفادارش به جاهائی برساند .و همیشه سربلند و با صلابت اگر چه دراین میان تند خو و بعضا به نظر ماها سختگیرو ...بود وای اکنون در بستر مرگ افتاده بود .

کاری به اینها ندارم . کار به ساعاتی دارم که داشت به سختی جان به جان افرین می داد .و عده ای دورش جمع شده بودند و از این کار که پرده اخر  نمایش خلقت ادمی می باشد  نقش ایفا می کردند .قلمی پر قدرت می خواهد مثل صادق هدایت خودمان و یا امیل زولا .....که این صحنه ها را به قلم بکشد و نشان دهد چهره های بی ماسک این ادمیان را .

پیرزن رفت و ثمره عمرش با ان  همه تلاش و زندگی سختی که داشت نمایان است .وحالا باید دید ثمره اینها را اگر عمرمن کفاف دهد .

/ 1 نظر / 8 بازدید
مهتاب

سلام دوست عزیز،خوبی؟! میدونستین گرفتن لینک از توسایت های دیگه چقدر میتونه برای وبلاگت مفید باشه؟! خیلــــی!!![نیشخند] منم مثله تو یه وبلاگ نویسم و از وبلاگم پول در میارم،زیاد نیست اما کمک خرجمه،واسه بالا بردن آمار وبلاگت میتونی تبادل لینک کنی،یه سری سایت ها این کار رو مجانی برای ما وبلاگ نویس ها انجام میدن،واسه اینکه مطلب رو کامل بخونی با توضیحات بیشتر بیا وبلاگم،منتظرتم [قلب][نیشخند]